Mbajtëse e dyfishtë në biçikletë SP për smartphone dhe kamerë

Kodi i produktit:
201965
EAN:
4028017531214
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
53121
Lansuar:
9 Nëntor 2016
Lloji i mbajtësit:
Për biçikletë

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 9.75 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësja SP ju mundëson montimin e dy pajisjeve në të, e cila montohet në timonin e biçikletës. Në të mund të montohen telefoni dhe GoPro me mbështjellës posedues për SP.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4028017531214
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
53121
Lansuar:
9 Nëntor 2016
Lloji i mbajtësit:
Për biçikletë
Mbajtëse për:
Celularë, kamerë (Outdoor)
Prodhuesi:
SP Connect

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE