Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse e dyfishtë në biçikletë SP për smartphone dhe kamerë

Kodi i produktit:
201965
EAN:
4028017531214
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
53121
Lansuar:
9 Nëntor 2016
Lloji i mbajtësit:
Për biçikletë

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësja SP ju mundëson montimin e dy pajisjeve në të, e cila montohet në timonin e biçikletës. Në të mund të montohen telefoni dhe GoPro me mbështjellës posedues për SP.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4028017531214
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
53121
Lansuar:
9 Nëntor 2016
Lloji i mbajtësit:
Për biçikletë
Mbajtëse për:
Celularë, kamerë (Outdoor)
Prodhuesi:
SP Connect

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE