Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse iOttie Easy One për GoPro

Kodi i produktit:
191130
EAN:
8523060062686
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HERO, HERO3, HERO3+, HERO4
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
HLCRIO122GP

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbështetësja iOttie Easy One ofron kompakt, gjithanshmëri dhe zgjidhje mjaft funksionale për përdoruesit e GoPro. Përbëhet nga një krahë teleskopik që mund të zgjatet në madhësi deri në 12.7 cm, me qëllim që ti ofrojë përdoruesit kënde të ndryshme gjatë fotografimit apo incizimit. Përmban gjithashtu edhe një këmbë të cilën mund ta përshtatni poshtë-lartë. Është i dizajnuar për këto lloje të GoPro: Hero, Hero 3, Hero 3+ dhe Hero 4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8523060062686
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HERO, HERO3, HERO3+, HERO4
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
HLCRIO122GP
Lansuar:
26 Maj 2016
Lloji i mbajtësit:
Për makinë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
IOttie

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE