Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse Madman për tripod të GoPro

Kodi i produktit:
189594
EAN:
8594176660264
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
MDMTRIPODMOUNT
Lansuar:
19 Prill 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky aksesorë funksionon si pjesë ngjitëse për tripod. Përmes këtij aksesori, ju mund të montoni kamerën tuaj GoPro në çfarëdo tripodi. Përkrah këto lloje kamerash: GoPro, Isawa, ActionPro, Magicae dhe Lamax.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594176660264
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
MDMTRIPODMOUNT
Lansuar:
19 Prill 2016
Lloji i mbajtësit:
Aksesorë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
MadMan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE