Mbajtëse në biçikletë Rollei Bullbar 23 për kamerë, e portokalltë

Kodi i produktit:
168717
EAN:
4048805215515
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
21551
Lansuar:
12 Mars 2015
Lloji i mbajtësit:
Për biçikletë, për motoçikletë

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Mbajtësja Rollei Bullbar është e dizajnuar për timonët e biçikletave me diametër prej 19-23 mm. Avantazh i këtij produkti është instalimi në mënyrë mjaft të lehtë. Mbajtësja përbëhet nga kualiteti i lartë i aluminit, që nënkupton se e mbron nga ndryshku dhe dëmtimet mekanike. Avantazh tjetër është sistemi special i parandalimit të dridhjeve gjatë vozitjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4048805215515
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
21551
Lansuar:
12 Mars 2015
Lloji i mbajtësit:
Për biçikletë, për motoçikletë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
Rollei

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE