Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse në biçikletë Rollei Bullbar 34 për kamerë, e zezë

Kodi i produktit:
168746
EAN:
4048805215539
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
21553
Lansuar:
13 Mars 2015
Lloji i mbajtësit:
Për biçikletë, për motoçikletë

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësja Rollei Bullbar është e dizajnuar për timonët e biçikletave me diametër prej 30-34 mm. Avantazh i këtij produkti është instalimi në mënyrë mjaftë të lehtë. Mbajtësja përbëhet nga kualiteti i lartë i aluminit, që nënkupton se e mbron nga ndryshku dhe dëmtimet mekanike. Avantazh tjetër është sistemi special i parandalimit të dridhjeve gjatë vozitjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4048805215539
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
21553
Lansuar:
13 Mars 2015
Lloji i mbajtësit:
Për biçikletë, për motoçikletë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
Rollei

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE