Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për GoPro

Kodi i produktit:
190125
EAN:
8182790108622
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
ABBRD-001
Lansuar:
27 Prill 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania e njohur për prodhimin e pajisjeve shtesë të dizajnuara për kamerat GoPro për përdorim në sporte ekstreme. Mbajtësi për kamerat GoPro është i dizajnuar për tu vendosur në dërrasës për sërf. Ky mbajtës është i dizajnuar me trashësi prej 6.3 deri 8.8 mm. Instalimi është shumë i lehtë. I përshtatshëm për të gjitha kamerat GoPro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8182790108622
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
ABBRD-001
Lansuar:
27 Prill 2016
Lloji i mbajtësit:
Për surfbord
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE