Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse për kamerë SP

Kodi i produktit:
175056
EAN:
4028017531108
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
53110
Lansuar:
22 Korrik 2015
Lloji i mbajtësit:
Selfie

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania SP vjen me pajisje të mahnitshme të dizajnuara për fotografët që pëlqejnë të realizojnë fotografi në ujë, mbi ujë, por edhe nën ujë. Seti mund të zgjerohet ose të zëvendësojë pjesët që thyhen. Gjatësia e shufrës është 12" (30 cm) dhe përfshin një rrip dore. Kjo pajisje me rezistencë ndaj ujit është e përshtatshme për kamera GoPro HERO.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4028017531108
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
53110
Lansuar:
22 Korrik 2015
Lloji i mbajtësit:
Selfie
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
SP Gadgets
Ueb-i i prodhuesit:
Sp-gadgets.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE