Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për ulëse të biçikletave për GoPro

Kodi i produktit:
194513
EAN:
8182790147164
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AMBSM-001
Lansuar:
13 Korrik 2016
Lloji i mbajtësit:
Për shalë

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 
Ju kurseni : 3.00   (5%)
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mbajtësja është e dizajnuar për pjesën e hekurt të ulëses së biçikletës, e cila ofron qëndrueshmëri të lartë falë materialit të aluminit. Mbajtësja ka vetëm një bulon, i cili është mjaft i lehtë dhe i shpejtë për instalim. Është e dizajnuar kryesisht për çiklista, me mundësi përshtatje të këndeve të kamerës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8182790147164
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AMBSM-001
Lansuar:
13 Korrik 2016
Lloji i mbajtësit:
Për shalë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE