Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse pluskuese e dorës Niceboy për GoPro

Kodi i produktit:
186221
EAN:
8594182420630
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
N82
Lansuar:
27 Shkurt 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësja pluskuese Niceboy ka material të qëndrueshëm dhe peshë e lehtë, e cila mund të vendoset në dorën tuaj. Kjo mbajtëse ju ndihmon të incizoni gjatë notimit nëpër pishina të ndryshme. Përveç GoPro, përkrah edhe kamera të llojit: SJCAM, AEE, SportsCam, Evolveo, Isawa, Drift, Rolleri, LAmax, Xiamoi, GitUp.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594182420630
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
N82
Lansuar:
27 Shkurt 2016
Lloji i mbajtësit:
Për dorë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
Niceboy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE