Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështetëse Madman për tripod të GoPro

Kodi i produktit:
189611
EAN:
8594176660431
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
MDMTRIPODMOUNTSET
Lansuar:
22 Prill 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky set i mbështetëseve lejon montimin e tripodëve të ndryshëm në të. Janë të përbërë nga materiali kualitativ dhe i qëndrueshëm, kështu që mund të themi se kanë jetëgjatësi të madhe. Përkrah këto lloje kamerash: GoPro, Isawa, ActionPro, Magicae dhe LAmax.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594176660431
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
MDMTRIPODMOUNTSET
Lansuar:
22 Prill 2016
Lloji i mbajtësit:
Tripod
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
MadMan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE