Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështetëse Niceboys për GoPro + ngjitëse, 2 copë

Kodi i produktit:
186198
EAN:
8594182420616
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
N11
Lansuar:
27 Shkurt 2016
Lloji i mbajtësit:
Pajisje për sport

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbështetëset Niceboy janë të dizajnuar për sipërfaqe të lakuara. Për vendosjen e kamerës në mbështetëse nevojiten ngjitësit, ku pakoja përmban dy të tillë. Përkrahin këto lloje kamerash: GoPro dhe SJCAM.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594182420616
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
N11
Lansuar:
27 Shkurt 2016
Lloji i mbajtësit:
Pajisje për sport
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
Niceboy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE