Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështetëse Rollei për GoPro + e drejtë

Kodi i produktit:
186844
EAN:
4048805216116
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro, Rollei
Kodi i prodhuesit:
21611
Lansuar:
1 Mars 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbështetësja e lakuar është e përbërë materiali i qëndrueshëm që është rezistent ndaj ndryshimeve klimatike, ujit me kripë dhe ndryshkut. Pakoja përveç mbështetëses së lakuar, përmban edhe mbështetëse të drejtë. Dimensionet e mbështetëses së lakuar janë 32 x 70 x 42 mm, me peshë prej 20 g. Pesha maksimale që mund të vendosni në mbështetëse është 650 g. Edhe në rast se pajisja do bjerë nga mbështetësja, jastëkët e instaluar në mbështetëse e reduktojnë mundësinë e dëmtimit të rëndë të saj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4048805216116
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro, Rollei
Kodi i prodhuesit:
21611
Lansuar:
1 Mars 2016
Lloji i mbajtësit:
Set
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
Rollei

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE