Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellës pluskues Floaty për GoPro Hero4

Kodi i produktit:
190140
EAN:
8182790138704
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HERO4 Session
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
ARFLT-001

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Veshja e jashtme është e dizajnuar për GoPro të llojit HERO4, si dhe parandalon zhytjen e saj në ujë. Kështu që ju mund të incizoni apo fotografoni gjatë surfit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8182790138704
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HERO4 Session
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
ARFLT-001
Lansuar:
3 Maj 2016
Lloji i mbajtësit:
Për kamerë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com
Vendi i origjinës:
Italy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE