Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellëse pluskuese për GoPro HERO3

Kodi i produktit:
189614
EAN:
8594176660578
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro 3+
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
MDMFLOATYGOPROPLUS

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbështjellësja pluskuese është pjesë shtesë për GoPro, që ju mundëson juve të incizoni lehtësisht në sportet e ujit. Njëkohësisht siguron që edhe pas zhytjes në ujë, kamera juaj të mos fundoset, pasi që ky aksesorë del në sipërfaqe. Pakoja përmban: një mbështjellëse pluskuese, një derë të prapme dhe një shirit 3m. Kjo mbështjellëse është e dizajnuar për GoPro HERO3.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594176660578
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro 3+
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
MDMFLOATYGOPROPLUS
Lansuar:
22 Prill 2016
Lloji i mbajtësit:
Aksesorë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
MadMan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE