Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monopod Sony VT-AMP1 për ActionCam

Kodi i produktit:
152093
EAN:
4905524961744
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
VCTAMP1.SYH
Lansuar:
6 Maj 2014
Lloji i mbajtësit:
Për dorë

Si të porosisim në Gjirafa50?

74.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monopodi ofron zgjatje të pavarur të dorës, ku ju mund të fotografoni dhe incizoni madje edhe në vende me lartësi. Ky produkt përkrah kamerat Sony ActionCam. Monopodi mund të përshtatet deri në 91.3 cm. Ka kualitet të lartë dhe është e papërshkueshme nga uji, që e bën rezistente ndaj motit. Për përdorim të sigurt, gjithashtu posedon edhe rripin për kyç të dorës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524961744
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
VCTAMP1.SYH
Lansuar:
6 Maj 2014
Lloji i mbajtësit:
Për dorë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE