Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjitës për xham Rollei për GoPro

Kodi i produktit:
200880
EAN:
4048805215713
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Rollei 300, Rollei 310, Rollei 400, Rollei 410
I përdorshëm me markat:
GoPro, Rollei
Kodi i prodhuesit:
21571

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Rollei është prodhues i njohur i aksesorëve për kamera dhe pajisjeve shtesë i dizajnuar posaçërisht për sportet ekstreme. Këto kamera kanë cilësi të lartë xhirimi dhe dizajn të qëndrueshëm për përdorim të jashtëm. Pjesë e gjithë sistemit është gjithashtu edhe një varg i pajisjeve tjera shtesë. Kjo kamerë ju mundëson të xhironi të gjitha përvojat tuaja gjithashtu ky mbajtës është i qëndrueshëm me tipare të shpejta si dhe instalohet pa problem. Rollei përshtatet me kamerat GoPro, Rollei 300,310,400,410th.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4048805215713
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Rollei 300, Rollei 310, Rollei 400, Rollei 410
I përdorshëm me markat:
GoPro, Rollei
Kodi i prodhuesit:
21571
Lansuar:
22 Tetor 2016
Lloji i mbajtësit:
Thithëse
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
Rollei

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE