Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjitëse për GoPro Flat + Curved

Kodi i produktit:
190133
EAN:
8182790103122
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
AACFT-001
Lansuar:
27 Prill 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania GoPro është prodhuesi më i njohur i kamerave të kualitetit të lartë, që janë të përsosura për adhuruesit e sportit që dëshirojnë të xhirojnë avancimin e tyre në sportet që ushtojnë. Për përdorim maksimal të kamerës nga prodhuesi GoPro për lloje të ndryshme të pajisjeve si mbajtësit, mbështjellës mbrojtës dhe pajisje tjera. Pajisje ngjitëse është rezistente ndaj ujit si dhe shumë e qëndrueshme . Ky ngjitës është i vogël dhe lehtë përshtatet kudo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8182790103122
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
AACFT-001
Lansuar:
27 Prill 2016
Lloji i mbajtësit:
Për helmet dhe pajisje sportive
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE