Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip i helmetës Madman për GoPro

Kodi i produktit:
189595
EAN:
8594176660271
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
MDMVENTEDSTRAP
Lansuar:
19 Prill 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky rrip ka dizajn të thjeshtë që përshtatet në mënyrë perfektë dhe të sigurtë me helmetën tuaj të biçikletës, ku ju mundëson vendosjen e GoPro tuaj në të Avantazh i këtij rripit është se mund ta vendosni edhe përreth këmbës dhe dorës tuaj, apo edhe në skateboard-in e juaj. Përkrah këto lloje kamerash: GoPro, Isawa, ActionPro, Magicae dhe LAmax.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594176660271
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
MDMVENTEDSTRAP
Lansuar:
19 Prill 2016
Lloji i mbajtësit:
Për helmet
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
MadMan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE