Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip Madman për GoPro

Kodi i produktit:
189587
EAN:
8594176660165
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
MDMCHEST
Lansuar:
19 Prill 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera vendosët në pjesën e përparme të rripit. Falë këtij rripi, ju mund ta merrni kamerën tuaj kur i grahni biçikletës, në skijim, gjatë ngjitjes në mal etj. Ky rrip është i rehatshëm, kështu që asgjë nuk do të ju ndalojë më të lëvizni lirshëm. Përbëhet nga materiali i qëndrueshëm. Pakoja përmban 1 mbajtës kraharori, një lidhës Madman dhe një çantë për udhëtim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594176660165
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
MDMCHEST
Lansuar:
19 Prill 2016
Lloji i mbajtësit:
Për trup
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
MadMan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE