Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip për GoPro

Kodi i produktit:
202689
EAN:
1853230009898
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
GCHM30-001
Lansuar:
16 Nëntor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky rrip është aksesori ideal për ju. Mbajtësja në gjoks është ideale për sportet si skijimi, çiklimi apo edhe motoçiklizmi. Avantazh i kësaj mbajtëse është se incizimet dhe fotografitë që do ti bëni do të jenë më poshtë se nga helmeta juaj, dhe do të dalin mjaft interesante. Madhësine e mbajtëses mund ta përshtatni me anë të rripave, në bazë të nevojës tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
1853230009898
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
GCHM30-001
Lansuar:
16 Nëntor 2016
Lloji i mbajtësit:
Për trup
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE