Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set i mbajtëseve SP për kamerë

Kodi i produktit:
167862
EAN:
4028017530644
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4028017530644
Lansuar:
28 Shkurt 2015
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, për helmet

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seti i mbështetëses përbëhet nga pjesët, që në momentin kur të montohen ju mundësojnë mbështetjen e kamerës të llojit POV ActionCamera lights në sipërfaqe të sheshta apo edhe të lakuara. Pakoja përmban 2 pajisje për sipërfaqe të sheshta, 2 të tjera për sipërfaqe të lakura dhe dy pjesë montuese për POV lights.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4028017530644
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4028017530644
Lansuar:
28 Shkurt 2015
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, për helmet
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
SP Gadgets
Ueb-i i prodhuesit:
Sp-gadgets.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE