Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set mbajtësish Sencor 3CAM

Kodi i produktit:
195826
EAN:
8590669200337
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
35048292
Lansuar:
2 Gusht 2016
Lloji i mbajtësit:
Për kokë, për trup dhe tripod

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky set ka mbajtës që mund të vendosen në krahëror, kokë dhe gjithashtu një tripod. Realizoni foto kudo dhe gjithmonë ashtu që masat e kokës dhe krahërorit të jenë të rehatshme dhe të përshtatshme. Ky set është shumë i mirë dhe i rehatshëm për çfarëdo udhëtimi apo aktiviteti sportiv. Ato janë të krijuara nga plastika ABD dhe najloni. Rripi për kokë peshon 77 gram, ndërsa ai i krahërorit 150 gram. Dimensionet e tripodit janë 5 x 5 x 26 cm dhe peshon 151 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669200337
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
35048292
Lansuar:
2 Gusht 2016
Lloji i mbajtësit:
Për kokë, për trup dhe tripod
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
Sencor

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE