Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shkop për kamerë Pole, 23 "

Kodi i produktit:
167853
EAN:
4028017530200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
4028017530200
Lansuar:
3 Mars 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shkopi Pole është i dedikuar për kamerë GoPro, i cili ka një dizajn kompakt dhe është i lehtë të përdoret si dhe në anën tjetër i përkryer për të realizuar video dhe momente të aventurave ekstreme në jetën tuaj. GoPro kamera mund thjeshtë të lidhet për mbajtësin dhe nuk ka nevojë për ndonjë pajisje shtesë, ndërsa shkopi është për të mbajtur me dorë. Shkopi është i përshtatshëm për përdorim dhe mund të zgjatet prej 276 deri në 582 mm si dhe falë dizajnit të mirë dhe peshës së lehtë është shumë lehtë të merret kudo me vete si dhe ky mbajtës mund të përdoret nga kamerat GoPro HERO, 2, 3 dhe 4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4028017530200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
4028017530200
Lansuar:
3 Mars 2015
Lloji i mbajtësit:
Për dorë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
SP Gadgets
Ueb-i i prodhuesit:
Sp-gadgets.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE