Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shkop për selfie GSM Yenkee YSM 100SF BT MONDO

Kodi i produktit:
192347
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
5,5
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
4
EAN:
8590669190782
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.75 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shkopi për selfie Yenkee ka një qëndrueshmeri të lartë, kapacitet bartjeje deri në 5 kg dhe mundësi zgjatje prej 24 cm deri 95 cm. Në shkop gjindet një buton kontrollues për të shkrepur fotografi kurdo që ju të dëshironi dhe koka për mbajtjen e telefonëve me madhësi prej 4" (10 cm) deri në 5.5" (14 cm). Ju vetëm duhet të lidheni me teknologjinë Bluetooth 3.0, me sisteme operative Android 4.2.2 dhe iOS 6.0 dhe verzionet e tyre me të fundit dhe mund të kapni çdo çast me telefona të mençur apo kamera për aktivitete të jashtme. Si pjesë përbërëse, shkopi ka një bateri Li-poly me kapacitetet prej 55 mAh i cili mundëson përdorim deri në 100 orë, gjë që e bën të dallohet nga shkopat e tjerë të thjesht. Poashtu, në pako përfshihet edhe një çantë e posaçme, e cila është e përbërë nga material i papërshkueshëm nga uji. Me Yenkee ju mund të kapni çdo gjë përreth jush pa asnjë dridhje të mundshme sikur zakonisht që ndodh kur jeni duke bërë fotografi pa përdorimin e një shkopi të tillë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
5,5
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
4
EAN:
8590669190782
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
Kodi i prodhuesit:
30014603
Lansuar:
8 Qershor 2016
Lloji i mbajtësit:
Selfie
Mbajtëse për:
Fotoaparat, celularë, kamerë (Outdoor)
Për dorë:
Pesha [kg]:
0,18
Prodhuesi:
YENKEE

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE