Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shkop selfie Rollei për GoPro

Kodi i produktit:
168919
EAN:
4048805215683
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
21568
Lansuar:
20 Mars 2015
Lloji i mbajtësit:
Selfie

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shkopi selfie Rollei përveç që është i përshtatshëm për GoPro, gjithashtu është i përshtatshëm për kamerën Rollei me seritë: 300, 310, 400, 410. Ky shkop për selfie ju lejon juve të bëni foto dhe video nga perspektiva të ndryshme. Diametri i shkopit selfie është 21 mm, me gjatësi përshtatëse prej 30.5-98.8 cm dhe peshë 163 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4048805215683
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
21568
Lansuar:
20 Mars 2015
Lloji i mbajtësit:
Selfie
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
Rollei

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE