Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shkop stabilizues JOBY për GoPro

Kodi i produktit:
207107
EAN:
817024013516
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
E61PJB01351
Lansuar:
4 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 
Ju kurseni : 21.00   (44%)
26.50 € * Përfshirë TVSH-në
44% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shkopi Joby është i rehatshëm në dorën tuaj, madje mund të pluskojë edhe në ujë. Është e pajisur me një rrip të cilin mund ta lidhni në kyç në momentin kur futeni nën sipërfaqen e ujit, me qëllim që ju mos ta humbisni kamerën tuaj. Gjithashtu në të mund të vendosni edhe smartphone-in tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
817024013516
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
E61PJB01351
Lansuar:
4 Shkurt 2017
Lloji i mbajtësit:
Për dorë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
JOBY

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE