Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod fleksibil Niceboy për kamera

Kodi i produktit:
186227
E rrotullueshme:
EAN:
8594182421118
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
N104
Lansuar:
27 Shkurt 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tripodi Niceboy është mjaft fleksibil, si dhe këmbët janë të dizajnuara nga materiali i gomës. Tripodi mund të vendosët kudo falë fleksibilitetit të tij, që nënkupton se mund të filmoni në kënde të pazakonta. Ka peshë të lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E rrotullueshme:
EAN:
8594182421118
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
N104
Lansuar:
27 Shkurt 2016
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Tripod
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
Niceboy
Rrotullimi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE