Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod mbajtës SP POV Tripod Grip

Kodi i produktit:
167848
E rrotullueshme:
EAN:
4028017530019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
4028017530019

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania SP mundëson një shtrirje të gjerë dhe gjithëpërfshirëse të pajisjeve shtesë, si mbështjellësit, mbrojtësit dhe karikuesit e ndryshëm për sektorin e sportit si dhe aktivitetet e kohës së lirë. Kjo është një pajisje për kamerë dhe pajisje tjera shtesë. Mbajtësi përfshin një kokë sferike për ngjitjen e kamerës GoPro .SP POV Tripod Grip është i përshtatshëm me të gjitha kamerat si Hero, HERO2, Hero3, Hero3 + and Hero4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E rrotullueshme:
EAN:
4028017530019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
4028017530019
Lansuar:
3 Mars 2015
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Tripod
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
SP Gadgets
Rrotullimi:
Ueb-i i prodhuesit:
Sp-gadgets.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE