Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse Feiyu Tech G360 për kamerë 360°

Kodi i produktit:
223793
EAN:
6970078070516
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
PFY-042

Si të porosisim në Gjirafa50?

194.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Stabilizues me 3 boshte nga Feiyu Tech, me sistemin vertikal të kundërt të projektuar për kamera 360 °. Është në përputhje me aparatin Samsung 360, Kodak pixpro sp360, Sony FDR-X3000 dhe kamera të vogla kompakte. Posedon sistemi të saktë të balancimit, i pajisur me Bluetooth për lidhje me pajisjet iOS dhe Android, pllakë për shkrepje të shpejtë dhe 6 orë punë. Mbajtësja funsionon përmes një butoni të vetëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6970078070516
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
PFY-042
Lloji i mbajtësit:
Për dorë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
Feiyu Tech

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE