Mbajtëse Feiyu Tech G360 për kamerë 360°

Kodi i produktit:
223793
EAN:
6970078070516
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
PFY-042

Si të porosisim në Gjirafa50?

298.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Stabilizues me 3 boshte nga Feiyu Tech, me sistemin vertikal të kundërt të projektuar për kamera 360 °. Është në përputhje me aparatin Samsung 360, Kodak pixpro sp360, Sony FDR-X3000 dhe kamera të vogla kompakte. Posedon sistemi të saktë të balancimit, i pajisur me Bluetooth për lidhje me pajisjet iOS dhe Android, pllakë për shkrepje të shpejtë dhe 6 orë punë. Mbajtësja funsionon përmes një butoni të vetëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6970078070516
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
PFY-042
Lloji i mbajtësit:
Për dorë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
Feiyu Tech

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE