Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellëse kamere GoPro Super Suit (për mbrojtje nga uji për HERO5 ,të zezë)

Kodi i produktit:
213011
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8182790150270
I përdorshëm me:
GoPro Hero5
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
AADIV-001

Si të porosisim në Gjirafa50?

77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përdorni mbështjellësen e kualitetit të lartë GOPro Super Suit për sporte të jashtme ekstreme apo për zhytje të thellë. Kualiteti i lartë i mbështjellëses garanton qëndrueshmëri edhe në thellësi 60m. Ajo mbronë kamerën nga balta, zalli apo gurët e vegjël. Xhami i hollë i lenteve siguron precizitet maksimal të imazhit nën dhe mbi ujë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8182790150270
I përdorshëm me:
GoPro Hero5
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
AADIV-001
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE