Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Krah zgjatës Feiyu Tech për AK2000 / AK4000

Kodi i produktit:
273770
Besueshmëria:
100 %
EAN:
6970078071421
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Feiyu Tech AK2000, Feiyu Tech AK4000
I përdorshëm me markat:
Feiyu Tech

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A dëshironi të bashkoni pajisje të tjera të tilla si një llambë LED, monitor ose mikrofon në stabilizuesin tuaj? Atëherë ju keni nevojë për këtë krah të lehtë të zgjatjes me një dizajn dhe funksionalitet të sofistikuar. Ai ngjitet fort në stabilizues dhe për këtë arsye është jashtëzakonisht i qëndrueshëm. Ky krah zgjatës është dizajnuar për stabilizues AK2000 dhe AK4000. Ai ka dy vrima vidhash 3/8 " dhe katër vrima 1/4", 2 vrima të rrumbullakëta 6 mm dhe 1 gjysmë vrimë 0.5 x 3.5 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6970078071421
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Feiyu Tech AK2000, Feiyu Tech AK4000
I përdorshëm me markat:
Feiyu Tech
Kodi:
PFY-097
Lansuar më:
5. 11. 2019
Lloji i mbajtësit:
Përshtatës, krah
Mbajtëse për:
Stabilizues
Prodhuesi:
Feiyu Tech

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE