Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtës për Hero4 GoPro Blackout

Kodi i produktit:
190145
EAN:
8182790129344
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AHBSH-401
Lansuar:
3 Maj 2016
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

84.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbështjellës që mund të largohet GoPro Hero për kamerë ngjyrë të zezë jo shkëlqyese. Mbështjellësi është shumë i thjeshtë, por gjithashtu krijon një vegël mbrojtëse për kamerën tuaj. Mbështjellësi është i papërshkueshëm nga uji në thellësi deri 40 metra thellësi, duke lejuar të realizoni fotografi nën ujë dhe me cilësi, që do të mahnit familjen, shoqëri tuaj. Mbështjellësi është i përshtatshëm për kamerat HERO4, HERO3+ dhe HERO3.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8182790129344
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AHBSH-401
Lansuar:
3 Maj 2016
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE