Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse Niceboy për VEGA, VEGA + Vega 5 fun, rezistente ndaj ujit

Kodi i produktit:
219845
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8594182422269
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Niceboy VEGA, Niceboy VEGA 5 fun, Niceboy VEGA+
I përdorshëm me markat:
Niceboy

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Niceboy është një prodhues i njohur i kamerave për natyrë dhe një gamë të gjerë të pajisjeve. Në këtë rast është një mbrojtës i papërshkueshëm nga uji për kamerat Niceboy VEGA, VEGA + dhe VEGA 5. Falë kësaj ju do të merrni një mundësi të jashtëzakonshme për të kapur bukurinë e botës nënujore deri në një thellësi 30 m. Përveç kësaj, mbrojtësi i është plotësisht në përputhje me të gjitha kamerat Niceboy VEGA, si dhe shumë marka të tjera të kamerave sportive.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8594182422269
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Niceboy VEGA, Niceboy VEGA 5 fun, Niceboy VEGA+
I përdorshëm me markat:
Niceboy
Kodi i prodhuesit:
GP411
Lansuar:
16. 1. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Qëndrueshëm
Materiali:
Plastik
Ngjyra:
Transparente
Prodhuesi:
Niceboy
Rezistente ndaj ujit:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE