Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse Niceboy për VEGA, VEGA + Vega 5 fun, rezistente ndaj ujit

Kodi i produktit:
219845
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8594182422269
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Niceboy VEGA, Niceboy VEGA 5 fun, Niceboy VEGA+
I përdorshëm me markat:
Niceboy

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Niceboy është një prodhues i njohur i kamerave për natyrë dhe një gamë të gjerë të pajisjeve. Në këtë rast është një mbrojtës i papërshkueshëm nga uji për kamerat Niceboy VEGA, VEGA + dhe VEGA 5. Falë kësaj ju do të merrni një mundësi të jashtëzakonshme për të kapur bukurinë e botës nënujore deri në një thellësi 30 m. Përveç kësaj, mbrojtësi i është plotësisht në përputhje me të gjitha kamerat Niceboy VEGA, si dhe shumë marka të tjera të kamerave sportive.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8594182422269
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Niceboy VEGA, Niceboy VEGA 5 fun, Niceboy VEGA+
I përdorshëm me markat:
Niceboy
Kodi i prodhuesit:
GP411
Lansuar:
16. 1. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Qëndrueshëm
Materiali:
Plastik
Ngjyra:
Transparente
Prodhuesi:
Niceboy
Rezistente ndaj ujit:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE