Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse standarde për GoPro

Kodi i produktit:
231616
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8182790129276
I përdorshëm me:
GoPro Hero3, GoPro Hero3+, GoPro Hero4
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
AHSRH-401

Si të porosisim në Gjirafa50?

73.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbrojtëse standarde GoPro është një mbrojtëse e lëvizshme, me një dizajn të hollë dhe të lehtë, lente qelqi të sheshtë, të dizajnuara për të shtënë me kamerat e veprimit GoPro nënujore në thellësi deri në 40 metra. Gjithçka ju duhet të bëni është të vendosni kamerën në mbrojtëse dhe ju mund të bëni të shtëna nënujore unike dhe me cilësi të lartë që do të bëjnë përshtypje të gjithë ata që i shohin ato. Natyrisht, përveç të shtënave nënujore, gjithashtu mund të përdorni mbajtësen kur kapni të shtëna të mprehta edhe në mjedise të tjera. Kamera do të jetë gjithmonë e mbrojtur mirë. Kjo mbrojtëse është e pajtueshme me kamerat e veprimit GoPro: HERO4, HERO3 + dhe HERO3.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8182790129276
I përdorshëm me:
GoPro Hero3, GoPro Hero3+, GoPro Hero4
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
AHSRH-401
Lansuar:
1. 3. 2018
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE