Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pjesë montimi për GoPro Surfboard

Kodi i produktit:
231632
Besueshmëria:
100 %
EAN:
1853230004916
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
GoPro

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Aksesorë special në formën e 2 copave mbajtëse shumë ngjitëse të përshtatshme për të gjitha kamerat GoPro. Siguron me një pjesë të sheshtë dhe të fortë kamerën në një larmi pajisjesh sportive, veçanërisht gjatë sporteve ujore. Përveç kllapave, përfshihen një shumëllojshmëri të aksesorëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
1853230004916
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi:
ASURF-001
Lansuar më:
12. 11. 2019
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE