Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Set për zëvendësim të lensës për GoPro HERO5 Session

Kodi i produktit:
231614
EAN:
8182790174658
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro HERO5 Session
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
AMLRK-001

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Set për zëvendësim të lensës për GoPro HERO5 Session. Është një paketë që përmban gjithçka që ju nevojitet për të zëvendësuar lehtë dhe shpejt lensen e kamerës Session HERO5.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8182790174658
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro HERO5 Session
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
AMLRK-001
Lansuar:
1. 3. 2018
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE