Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Filter polarizues CPL për TrueCam A5

Kodi i produktit:
151930
EAN:
8594175350067
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8594175350067
Lansuar:
6 Maj 2014
Prodhuesi:
TrueCam

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Filteri polarizues parandalon reflektimin e dritës në lentet e kamerës. Është e dizajnuar kryesisht për kamerën TrueCam A5.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594175350067
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8594175350067
Lansuar:
6 Maj 2014
Prodhuesi:
TrueCam

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE