Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës për tripod SP SCREW

Kodi i produktit:
167859
EAN:
4028017530613
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4028017530613
Lansuar:
3 Mars 2015
Prodhuesi:
SP Gadgets

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania SP ka një gamë të gjerë dhe gjithëpërfshirëse të pajisjeve shtesë, si mbajtëse për kamera që përdorën në sporte dhe aktivitete të ndryshme. Kjo është pajisje e kualitetit të lartë dhe ofron qëndrueshmëri, që është e krijuar me elemente të përzgjedhura me qëndrueshmëri shumë të madhe. Mbajtësi për tripod SP SCREW është i përshtatshëm për të krijuar lidhjen me pjesët tjera të kamerës dhe gjithashtu kjo pajisje mundëson lidhje të lehtë, të shpejtë dhe të sigurt me kamerën.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4028017530613
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4028017530613
Lansuar:
3 Mars 2015
Prodhuesi:
SP Gadgets
Ueb-i i prodhuesit:
Sp-gadgets.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE