Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtës për tripod SP SCREW

Kodi i produktit:
167859
EAN:
4028017530613
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4028017530613
Lansuar:
3 Mars 2015
Ueb-i i prodhuesit:
Sp-gadgets.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania SP ka një gamë të gjerë dhe gjithëpërfshirëse të pajisjeve shtesë, si mbajtëse për kamera që përdorën në sporte dhe aktivitete të ndryshme. Kjo është pajisje e kualitetit të lartë dhe ofron qëndrueshmëri, që është e krijuar me elemente të përzgjedhura me qëndrueshmëri shumë të madhe. Mbajtësi për tripod SP SCREW është i përshtatshëm për të krijuar lidhjen me pjesët tjera të kamerës dhe gjithashtu kjo pajisje mundëson lidhje të lehtë, të shpejtë dhe të sigurt me kamerën.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4028017530613
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4028017530613
Lansuar:
3 Mars 2015
Ueb-i i prodhuesit:
Sp-gadgets.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE