Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Set aksesorësh Rollei për Actioncam, 23 copë

Kodi i produktit:
188963
EAN:
4048805216390
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
21639
Lansuar:
15 Prill 2016
Lloji i mbajtësit:
Set

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seti i aksesorëve është i përbërë nga kualiteti i lartë i plastikës, metalit dhe najlonit. Ky set ofron mundësi të gjerë të opsioneve për kamerën tuaj. Pakoja përmban: rrip mbajtës në kokë, rrip mbajtës në gjoks, çantë Rollei, 2 pjesë shtesë për tripod, 3 bulonë të mëdhenj, vidë të shkurtë, pajisje zgjatëse e shkurtë, selfie stick, çelës dhe rrip i shkurtë mbajtës, mbështetës për sipërfaqe të drejta dhe të lakuara, 4 copë ngjitës për mbështetëse. Ky set aksesorësh përkrahë këto lloje kamerash: Rollei Actioncam 300, Rollei Actioncam 310, Rollei Actioncam 330, Rollei Actioncam 400, Rollei Actioncam 410, Rollei Actioncam 420 dhe GoPro.

Vlerësimet

faleminderit Gjirafa 50, te gjithe aksesoret jan ne rregull dhe ashtu siq i kam kerkuar.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4048805216390
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
21639
Lansuar:
15 Prill 2016
Lloji i mbajtësit:
Set
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE