Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set mbajtësesh GoPro

Kodi i produktit:
194515
EAN:
8182790174580
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AGBAG-002
Lansuar:
13 Korrik 2016
Prodhuesi:
GoPro

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seti përmban një mbështetës për sipërfaqe të lakuara dhe një për sipërfaqe të rrafshta, dy përshtatëse, një modul që lejon rrotullimin në 3 metoda dhe tri vida. Përkrahin të gjitha llojet e kamerave GoPro

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8182790174580
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AGBAG-002
Lansuar:
13 Korrik 2016
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE