Tripod i mesëm Madman për kamera, i kuq

21.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79€ në muaj  

189590
7 artikuj
+
Shto në listen e dëshirave

Tripodi Madman karakterizohet me dizajnin modern dhe kompaktësi falë madhësisë të tij. Tripodi është i pajisur me pjesën e kokës sferike, e cila ju lejon juve ta përshtatni kamerën e vendosur në të në bazë të nevojave tuaja. Gjithashtu përmban edhe pjesë të materialit të gomës, që e ben tripodin të përshtatshëm edhe në sipërfaqe jo të përshtatshme. Dimensionet e tripodit janë 290 x 65 x 65 mm, me peshë prej 278. Pesha maksimale që mund ta vendosni në të është 3 kg. Ka ngjyrë të kuqe.

Detajet teknike

EAN:
8594176660226
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
MDMOCTOPUSMIDDLELRED
Lansuar:
19 Prill 2016
Pesha maksimale [kg]:
3
Pesha [kg]:
278
Prodhuesi:
MadMan

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera