Tripod i mesëm Madman për kamera, i kuq

Kodi i produktit:
189590
EAN:
8594176660226
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MDMOCTOPUSMIDDLELRED
Lansuar:
19 Prill 2016
Pesha maksimale [kg]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Tripodi Madman karakterizohet me dizajnin modern dhe kompaktësi falë madhësisë të tij. Tripodi është i pajisur me pjesën e kokës sferike, e cila ju lejon juve ta përshtatni kamerën e vendosur në të në bazë të nevojave tuaja. Gjithashtu përmban edhe pjesë të materialit të gomës, që e ben tripodin të përshtatshëm edhe në sipërfaqe jo të përshtatshme. Dimensionet e tripodit janë 290 x 65 x 65 mm, me peshë prej 278. Pesha maksimale që mund ta vendosni në të është 3 kg. Ka ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594176660226
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MDMOCTOPUSMIDDLELRED
Lansuar:
19 Prill 2016
Pesha maksimale [kg]:
3
Pesha [kg]:
278
Prodhuesi:
MadMan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE