Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod i vogël Madman për kamera, i kaltër

Kodi i produktit:
189606
EAN:
8594176660387
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MDMOCTOPUSSMALLBLUE
Lansuar:
22 Prill 2016
Pesha maksimale [kg]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tripodi Madman ka dizajn modern dhe ofron kompaktësi falë madhësisë së vogël. Përbëhet nga pjesa e kokës në formë të rrumbullakët, përmes të cilës mund ta përshtatni pozitën e kamerës tuaj në bazë të nevojave tuaja. Përpos kësaj, tripodi përmban edhe pjesë prej materialit të gomës, që e bën mjaft të përshtatshme për qëndrim në sipërfaqe të papërshtatshme. Dimensionet e tij janë 195 x 45 x 35 mm, me peshë prej 105 g. Pesha maksimale që mund të vendosni në të është 1 kg. Ka ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594176660387
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MDMOCTOPUSSMALLBLUE
Lansuar:
22 Prill 2016
Pesha maksimale [kg]:
1
Pesha [kg]:
105
Prodhuesi:
MadMan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE