Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod i vogël Madman për kamerë

Kodi i produktit:
189604
EAN:
8594176660363
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MDMOCTOSMALL
Lansuar:
22 Prill 2016
Pesha maksimale [kg]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tripodi Madman ka parametra të vegjël, si dhe është mjaft fleksibil. Përbëhet nga shkuma metalike, që ja lehtësojnë qëndrimin dhe përshtatjen e tij. Përmes këtyre karakteristikave unike, ju mund të fotografoni apo incizoni nga kënde dhe lokacione të pazakonshme. Tripodi gjithashtu përbëhet nga koka sferike, që ju lejon juve ta rregulloni pozicionin e kamerës. Dimensionet e produktit janë 195 x 45 x 35 mm, me peshë prej 105 g. Pesha maksimale që mund ta vendosni në tripod është 1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594176660363
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MDMOCTOSMALL
Lansuar:
22 Prill 2016
Pesha maksimale [kg]:
1
Pesha [kg]:
105
Prodhuesi:
MadMan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE