Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë makine Mio MiVue C312, e zezë

Kodi i produktit:
258756
Apertura maksimale e lentes:
2.2
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Shtrirja maksimale °:
130
Senzor G:
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MiVue C312 është një videokamerë e lehtë dhe kompakte që ju jep një shfaqje të shkëlqyer Full HD, plus kamera fillon regjistrimin menjëherë pas ndezjes së makinës për lehtësinë tuaj. Të gjitha këto të mund të vijnë në dobi në çdo kohë për t'u marrë me një sërë situatash të diskutueshme që mund të ndodhin me ju kur jeni në rrugë, ose thjesht duke qëndruar në makinën tuaj. Kjo kamerë ka rezolucion 1080p Full HD me 30 korniza për sekondë. Përveç rezolucionit Full HD, kamera gjithashtu përmban një kënd të gjerë 130 °, aperturë të shkëlqyeshme f 2.2, senzor G me 3 akse dhe një ekran 2.0 ". Formati i regjistrimit është MJPEG. Kamera mbështet kartat MicroSD me kapacitet deri në 64 GB. Kamera ka mbajtëse rrotulluese, mikrofon dhe funksion për ndezje automatike. Dimensionet e saj janë: 52.1 x 63.6 x 33.7 mm dhe pesha 55 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2.2
Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD:
2
EAN:
5420027528038
Formati i kompresimit të videove:
MJPEG
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
64
Kodi:
442N59800013
Lansuar më:
5. 4. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat mm:
63.6 x 52.1 x 33.7
Pesha g:
55
Prodhuesi:
Mio
Rezolucioni maksimal i senzorit piksel:
2000000
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale °:
130
Ueb-i i prodhuesit:
Mio-tech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE