Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë makine Navitel CR900, e zezë

Kodi i produktit:
258838
Aspekt 16:9:
Lloji i kamerës:
Për makinë
Shtrirja maksimale °:
120
Senzor G:
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamerë e veturës me një numër karakteristikash të dobishme që e bëjnë atë shoqëruesin tuaj të madh jo vetëm në udhëtime të gjata, por edhe në udhëtime të shkurtra. Kamera ka një ekran 2 " TN dhe regjistron në Full HD. Me kualitet Full HD, mund t'i njohësh lehtësisht të gjitha detajet, siç janë targat e tjera të automjeteve, fytyrat e karaktereve, shenjat rrugore dhe më shumë, në mënyrë që të përdorësh të gjitha pamjet tuaja si dëshmi në çdo kohë. Natyrisht, këndi i gjerë i shikimit prej 120 ° siguron që kurrë të mos humbisni asnjë veprim përpara automjetit tuaj, dhe në një zonë të gjerë nga drejtimi i kundërt me veprimin në trotuarin ngjitur. Senzori G zbulon drejtimin e makinës tuaj dhe mund të mbyllë menjëherë një regjistrim në rast të një goditjeje, frenimi të papritur ose ngritjeje të makinës. Poashtu, me Time loop ju nuk keni pse të shqetësoheni për hapësirën në kartën tuaj të memories. Kamera gjithmonë luan regjistrimin më të azhurnuar kur karta është e plotë. Kamera ka formatin e imazhit JPG me rezolucion 12 MPx dhe hapësirë për kartë Micro SD me kapacitet deri në 64 GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD:
2.7
EAN:
8594181740739
Enkriptim i të dhënave:
Formati i kompresimit të videove:
MOV
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
64
Kodi:
CAMNAVICR900
Lansuar më:
5. 4. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS Exmor R
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Mundësi parkimi:
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Navitel
Rezolucioni i ekranit LCD:
230400
Rezolucioni i imazheve Mpx:
12
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale °:
120
Teknologjia:
Mini USB 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE